Videolar

Üretimini bünyesinde istihdam ettiği Makine Yüksek Mühendisleri, Makine Resim Konstrüksiyon Teknikerleri, Elektronik Mühendisleri, Elektrik Teknikerleri, Usta Öğretici ve alanında deneyimli uzman kadrosuyla gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle, sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Firmamızın bu başarıya ulaşmasındaki en büyük etken, sektörün sorunlarını çok yakın takip ederek çözümler üretmesidir.

Ceselsan Kuruyemiş Kavurma Makinaları

Antep Fıstığı Tuzlama Makinesi

Sıvı karışım basma nozülü, tuzlanacak ürün için önceden girilen reçete çerçevesinde tartımlı bir şekilde tuzlama tambura verilen ürün için reçete çerçevesinde otomatik olarak hesaplanan sıvı karışımın kontrollü bir şekilde tambur içerisinde yer alan ürüne verilmesi için kullanılmaktadır. Anılan nozül sayesinde kazan içerisinde bulunan ürüne homojen bir şekilde sıvı karışım verilebilmektedir.

Ceselsan Kuruyemis Kiyma ve Parcalama Hatti

Fındık, fıstık, ceviz ve antep fıstığı gibi kuruyemişlerin parçalanarak kıyma yapılmasında kullanılır. Ürüne dokunan yüzeylerin AISI 304 kalite paslanmazdan imal edilmiştir. Ekstra sertleştirilerek, parçalayıcı silindirlerdeki aşınma minumum düzeye indirilmiştir. Makinanın gövde küçüklüğü, taşıma ve montaj kolaylığı sağlar.

Fındık Entegre Tesis

Naturel ürünün, girişinden işlenmiş ürün halinde çıkışına kadar geçirdiği aşamaların tümünün koordinasyonlu olarak çalışmasıyla oluşan sistemlerdir. (Kırma, taş alma, depolama, kavurma, zar alma, seçme, kıyma, un, dilme, püre hattı, paketleme, tuzlama, taşıma)