Haberler

CESELSAN MAKİNA ALL-PACK ROMEXPO 2012 FUARINA KATILDI

5 Kasım 2012

CESELSAN, 31 Ekim – 04 Kasım 2012 tarihleri arasında Romanya da düzenlenen ALL-PACK ROMEXPO 2012 - Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı’na katıldı.

     ROMANYA 238,391 km²'lik bir alana yayılan Romanya, Avrupa'nın en geniş yüz ölçümüne sahip 12., dünyanın 82. ülkesidir. Romanya Ticaret ve Sanayi Odaları Ortaklığında düzenlenen fuara 19 ülkeden 200 şirketin katılımı ile gerçekleşmiştir. Beş gün süren fuara çok sayıda uzman kişi katılmış olup mevcut ve potansiyel iş ortaklarıyla geniş bir platformda sektörün durumunu değerlendirme yenilikleri ve fırsatları paylaşma, sektörün gündemini belirleme fırsatı da bulunmuş oldu.

    Ceselsan’nın Romanya Ve Romanya Ya Komşu Olan Ülkeleri Mercek Altına Aldığını Dile Getiren Sn. Mehmet Selim Kitapçı, Sadece Doğu Avrupa’nın Değil Diğer Dünya Ülkelerinin De Kendileri İçin Önemli Olduğunu, Kuruyemiş Kültürünün Türkiye’den Dünyaya Yayıldığını Ve Kuruyemiş Ve Kurumeyvenin Dünya Pazarlarında Sağlıklı Bir Gıda Maddesi Olarak Kabul Görmeye Başladığı Şu Günlerde İhtiyaç Duyulan Makina Ve Ekipmanlarını Üretmede Ceselsan’ın Tecrübeli Ve Uzman Kadrosuyla Liderlik Üstlenmesinin Çok Doğal Olduğunu Vurguladı


Geri