Haberler

CESELSAN IPACK 2013 FUARINA KATILDI

10 Eylül 2013

CESELSAN, 05-08 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da 28 cİsİ düzenlenen IPACK 2013 - Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı’na 7. kez katıldı.

28.si düzenlenen Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda fuarı, Ceselsan Makinanın da içinde bulunduğu sektörün öncü firmalarını bir araya getirmiş olup sektördeki gelişmeleri , yenilikleri yerinde görme imkanı ve değerlendirme fırsatı vermiştir.

Fuarın genel profilinde; Gıda işleme makineleri, şişe yıkama, dolum ve kolileme makineleri, dört kenarı yapışık sistemler, termoform sistemler, konveyör sistemler, zarf tipi paketleme makineleri, özel paketleme makineleri, hamur işleme makineleri, kuruyemiş, ekmek ve unlu mamul pişirme fırınları, pasta, bisküvi, çikolata ve şekerleme üretim makineleri ve ekipmanları başta olmak üzere pek çok ürünün yer aldığı katılımcı profili ile dikkat çeken fuar, 21. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı WORLDFOOD 2013 ile eş zamanlı olarak 45 bin metrekare alanda 5 salonda 550’yi aşkın firma ve yaklaşık 1000 aşkın marka ile gerçekleştirilmiş olup, yaklaşık 20 bin profesyonel tarafından ziyaret edilmiştir. Bu sayede sektörün tüm taraflarını bir araya getirmiş olup, her iki fuarın katılımcı ve ziyaretçileri, birincil mevcut ve potansiyel iş ortaklarıyla geniş bir platformda sektörün durumunu değerlendirme, yenilikleri ve fırsatları paylaşma, sektörün gündemini belirleme fırsatı da bulunmuş oldu.

    CESELSAN firması her yıl olduğu gibi bu yıl da iştirak ettiği fuara 88 metre karelik bir stant ile katılım gösterdi. Özgün tasarımı ile yerli ve yabancı katılımcıların büyük ilgisini çeken stantta CESELSAN firması CS-7000 KF Kuruyemiş kavurma fırınını ve yeni yapılan teknolojik ürünlerinin görsel, katalog ve videolarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

7 yıldan beri kesintisiz bir şekilde katılımcı olarak iştirak edilen fuarda mevcut müşterilerin yanı sıra çok sayıda yeni yerli ve yabancı müşteri ile de temas kurulmuş olup, söz konusu müşterilerle yapılan görüşmelerde CESELSAN firmasının kalitesinin kendilerini firmamıza yönelttiğini ifade etmişlerdir. Pek çok makine talebinin alındığı fuar CESELSAN firması için, her yıl olduğu gibi, son derece faydalı ve başarılı geçmiştir.


Geri