Haberler

CESELSAN TÜYAP FOOD-TECH EURASİA 2016 FUARINDA

5 Kasım 2016

CESELSAN, 02-05 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / TÜYAP’da düzenlenen Food-Tech Eurasia 2016 11. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

11.si düzenlenen Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri fuarı, Printpack, Sweettech, Drinktech ve Dairytech bölğmleriyle Ceselsan Makina A.Ş.’nin de içinde bulunduğu Sektörün öncü firmalarını bir araya getirmiş olup sektördeki gelişmeleri, yenilikleri yerinde görme imkânı ve değerlendirme fırsatı vermiş ve farklı ülkelerden çok sayıda ziyaretçi katılımı ile gerekli istişareler sağlanmıştır.

CESELSAN MAKİNA A.Ş. yurtdışında ve yurtiçinde sektörün önde gelen fuar organizatörleriyle çalışmalar yapıp bu fuarlara katılım sağlamakta ve yerli ve yabancı katılımcıların büyük ilgisini çekmektedir.

Bu sene ise CESELSAN firması 80m²’ lik standında, CS-2500 KF Kuruyemiş Kavurma Fırını, Mini Püre Hattı ve Kuruyemiş Soslama ve Yağlama Makinesi ile ürünlerinin görsel, katalog ve videolarını ziyaretçilerin beğenisine sunmuştur.


Geri